Ürünlerimiz   

  Split Tipi Klimalık   

Split Tipi Klimalıklar


Sabit Split Klimalık

Split tipi klimalık, bir klimalık modelidir. Split tipi klimalık modelleri, klimanın derinlik ve genişliğine göre üretilen bir klimalık türüdür. Split tipi klimalık türleri, havayı yönlendirerek klimaların karşısında veya altında oturanların rahatsız olmalarını önler. Split tipi klimalık çeşitleri klimadan çıkan havayı tavana eşit bir şekilde yönlenmesini sağlar. Birçok kurumsal firma bu ürünümüzü kullanmaktadır. Evlerinizde ve ofislerinizde uygun klima modellerinde split tipi klimalık güvenle kullanılmaktadır.


Split tipi klimalık fiyatları ile ilgili ücretsiz teklif almak için lütfen talep formunu eksiksiz ve doğru ölçülerle doldurunuz. Talep formu için tıklayınız.

Fonksiyonel Split Klimalık


Yeni Split Klima aparatımız 68cm den 120cm ye kadar uzamaktadır. Tüm split klimalara uyumludur Ergonomik kol sayesinde de klimaya yakınlık ve uzaklık ayarlanabilmektedir. Klima havasını yönlendiren flapları, çevirme kolu sayesinde 360 derece açı verilmektedir. Split tipi klimalık türleri, havayı yönlendirerek klimaların karşısında veya altında oturanların rahatsız olmalarını önler. Split tipi klimalık çeşitleri klimadan çıkan havayı tavana ve istediğiniz yöne eşit bir şekilde yönlenmesini sağlar. Birçok kurumsal firma bu ürünümüzü kullanmaktadır. Evlerinizde ve ofislerinizde uygun klima modellerinde split tipi klimalık güvenle kullanılmaktadır.


Fonksiyonel Split tipi klimalık fiyatları ile ilgili ücretsiz teklif almak için lütfen talep formunu eksiksiz ve doğru ölçülerle doldurunuz. Talep formu için tıklayınız.


Referanslar