Ürünlerimiz   

  Menfez Tipi Klimalık   

Menfez Tipi Klimalıklar


Kare Menfezler

Kare Menfez tipi klimalık, Menfez ile anemostad kapaklarının dış ölçülerine göre üretilmektedir. Menfezlerdeki kapak şekline uygun bir klimalıktır. Menfez tipi klimalık türleri, aparatın tasarımı piramit şeklinde olup havanın yönlendirilmesini sağlar. Menfez tipi klimalık çeşitleri, orta bölüme yönlendirilen hava dış bölüme yapılan eğim sayesinde hava tavana eşit bir şekilde yönlendirilmektedir. Menfez tipi klimalık çeşitleri, kurumsal firmalar ve merkezi sistemlerinin olduğu tüm alanlarda kullanılmaktadır.


Kare menfez tipi klimalık fiyatları ile ilgili ücretsiz teklif almak için lütfen talep formunu eksiksiz ve doğru ölçülerle doldurunuz. Talep formu için tıklayınız.

Uzun Menfezler


Menfez tipi klimalık, bir klimalık modelidir. Menfez tipi klimalık modelleri, menfez ile anemostad kapaklarının dış ölçülerine göre üretilmektedir. Aparatın dış bölüme yapılan eğim sayesinde hava tavana eşit bir şekilde yönlendirilmektedir. Menfez tipi klimalık çeşitleri, kurumsal firmalar ve merkezi sistemlerinin olduğu tüm alanlarda kullanılmaktadır.


Uzun menfez tipi klimalık fiyatları ile ilgili ücretsiz teklif almak için lütfen talep formunu eksiksiz ve doğru ölçülerle doldurunuz. Talep formu için tıklayınız.

Oval Menfezler


Oval Menfez tipi klimalık, Menfez ile anemostad kapaklarının dış ölçülerine göre üretilmektedir. Menfezlerdeki kapak şekline uygun bir klimalıktır. Menfez tipi klimalık türleri, aparatın tasarımı piramit şeklinde olup havanın yönlendirilmesini sağlar. Menfez tipi klimalık çeşitleri, orta bölüme yönlendirilen hava dış bölüme yapılan eğim sayesinde hava tavana eşit bir şekilde yönlendirilmektedir. Menfez tipi klimalık çeşitleri, kurumsal firmalar ve merkezi sistemlerinin olduğu tüm alanlarda kullanılmaktadır.


Oval menfez tipi klimalık fiyatları ile ilgili ücretsiz teklif almak için lütfen talep formunu eksiksiz ve doğru ölçülerle doldurunuz. Talep formu için tıklayınız.


Referanslar